Jak vymazat údajně neexistující soubor, který se stále zobrazuje?

Vymazal jsem obsah složky, do které jsem stahoval soubory. Zůstali mi tam ale dva soubory, které , když chci vymazat, tak mi to napíše, že "Tuto položku nebylo možné vyhledat, ověřte umístění polžky a akci opakujte". Co s tím?

Obrázek uživatele Michal Politzer

Stalo se mi to taky a docela dlouho jsem nevěděl, co s tím. U mě to byly složky s podivnými názvy, které nešly mazat (resp. tlačítko Del fungovalo, složka zmizela, ale po znovunačtení nadřazené složky tam byla zas...).

Předně to chce provést opravu disku: otevřít v Průzkumníku celý Počítač, pravým tlačítkem na název disku a zvolit Vlastnosti. Pak přejděte na kartu Nástroje a zvolte tlačítko Zkontrolovat. Ponechte zaškrtnuté "Automaticky opravovat chyby", stiskněte Spustit. Na systémovém disku kontrola selže, ale budete dotázáni, zda provést test při přištím spuštění systému, zadejte ano. Pak restartujte počítač, při nabíhání systému by měla proběhnout kontrola systému.

Následně by se vám snad už mělo podařit soubory smazat, pokud náhodou nezmizí samy. 

_________________________________________________________
:: Michal Politzer :: www.mojewindows.cz :: www.mojeoffice.cz

Byl jsem zoufalý a tak jsem dal na vaši radu zprvu jsem si myslel že to funguje ale jen se odstranily jiné chyby kterých jsem si prostě nevšiml ale soubor který nejde přemístit,přejmenovat,ani smazat.Měl pořád stejný problém a to že položku nebylo možné vyhledat.Tak prosím pokud znáte i jiné řešení tak budu rád za vaši snahu.Předem se omlouvám za mé pravopisné chyby a příšerně napsaný text ale ještě nejsem plnoletý a nemám dokončenou Základní Školu.Přesto jsem se snažil psát spisovně a co nejlépe.

PÍŠETE UPLNÉ PÍČOVINY VI KRETENI SKURVENÍ

Vůl zůstane volem i kdyby na housle hrál.I s těma hrubkama.