Windows Mail

Zdravim, pouzivam vestaveny e-mailovy klient Windows Mail, presto, ze jsem v siti, kde vsechno klape, tak se mi pri stahovani posty vzdy nacte jen kousek a pak to ztati kontakt a po 60 sekundach do vyhodi hlasku o tom, ze neprisla odezva. E-maily ktere maji jen par kilo mi to stahne v pohode. Cim to je ?

diky

Jazyk:

Obrázek uživatele FukitoNamura

Antivirem!

problems of people like cartier bangle like you." Among likely voters now, Republicans replica rado Republicans are essentially at parity, plus-4, minus-2

cheap scarves for women

minus-2 and minus-1, on each of these.LIKELY

hermes enamel bracelet

these.LIKELY -- The most profound changes are

juicy keychain

are not in preferences, but who's motivated

hermes bracelet replica

motivated to act upon them. Take young

cheap louis vuitton sunglasses

young voters: a core Obama group, he

louis vuitton save it bracelet

he won them by 68-32 percent in

cartier screw bracelet

in 2008. Today registered voters that age

louis vuitton necklace

age favor Democratic candidates

Dobrý den ,

 používá někdo Windows Mail ?

mám neustále problém s diakritikou v předmětu a příchozím mailu .

NA serveru je vše v poho , jak to stahnu do PC tak hacky carky divokyyy.

V  XP Outlook Expres  vše chodilo bez chyb.

Děkuji  Dušan

 

Mám stejný problém. Prostě se mi nezobrazuje "š" v hlavičce mailu. Nastavením kódování to není. A dále - jak mám spustit kontrolu pravopisu? Mám legální Vistu, MS na moje otázky nereaguje. Xlendi

Přesně tak, stále jsem čekal na opravu, ale ani SP2 pro Vistu to neřeší. Microsoft na nás kašle, jinak by tak základní chybu jako chybějící "š" v přehledu zpráv dávno vyřešil...

vcera jsem rozjel novy pocitac s vistama, dnes na nem windows mail a mam stejny problem s "š" v Odesílateli a předmětu... nikdo nic nového nezjistil?

S kódováním to tak trochu souvisí, ale bohužel to po změně funguje pouze na nově přijímaný maily, těch, co jsou na disku se změna kódování už netýká. Já osobně jsem si výchozí pro příchod i odchod nastavil UTF-8, ale také to není to pravé ořechové (viz obrázek). Malý "š" to dokáže zobrazit (ale jen pokud má odesílatel nastaveno iso-8559-2), velký "Š" většinou ne. A neumí to "á".

WindowsMail je přeci jen jiný než OutlookExpress. Svým způsobem i o něco lepší, než OE. OE sice bez potíží fungoval s Latin 2 (iso-8559-2), ale zase neuměl UTF-8. A ten paskvil Win-1250 nehodlám vůbec používat.

Sám si však myslím, že za špatný zobrazování znaků nese vinu poštovní klient odesílatele a příjemce s tím nic nenadělá, dost v tomto ohledu podezřívám "velkej Outlook", to je totiž na formát emailu příšernej zmetek. Nenávidím ho, má milion jinejch funkcí, ale jako mailklient je naprosto debilní.

No a kontrolu pravopisu neřeším, mám ji v hlavě zcela automatickou už při psaní :-))). Cizí jazyky neumím, ale na češtinu jsem expert. Notabene Winmail nemá českej slovník.

Bohužel myslím, že nemáte pravdu v tom, že je to nastavením u odesílatele - jednoduchý důkaz, začnu novou zprávu, dám, příjemce co má ve jméně nějakou diakritiku (mimochodem to není jen š ale i ž, kamarád, co má přijmení Možiš se mi tu zobrazí jako "Moi" a Šárka jako "árka"...) a když ji uložím, tak v konceptech už vidím onen patvar.

Ovšem v záhlaví náhledového okna je vše v pořádku.

A aby to nebylo jednoduché, tak Gajdušek se zobrazí sice bez š, ale Gajdůšek se zobrazí správně...

Už jsem myslel, že jsem jediný s tímto problémem a říkal si, že jsem asi zase moc experimentoval, ale jak vidím, tak problém není ojedinělý, o to víc mě zaráží, že se o něm vůbec nemluví, tohle je první diskuze co jsem o tom našel, a už jsem zkoušel hledat někdy před půl rokem. Přesně jak píšete, jsem také vkládal naděje do SP2, ale jak je vidět, tak marně...

Proč se o WindowsMailu nemluví? No pravděpodobně asi proto, že valná většina obyčejnejch userů používá velkej M$ Utlouk, ať už z donucení v jejich zaměstnání, nebo doma na ilegálním M$ Vopice. Eventuelně se doma spokojej s webmailem portálů (seznam, centrum, gmail...). A jistá část lidí fuguje např. na Thunderbirdu či dalších klientech.

Já osobně velkej Utlouk nesnáším, má 1000 zbytečných funkcí okolo a jako mailklient je naprosto šílenej. Holt nejsem žádnej menežr, jen obyčejnej neprogramující ajťák. Na XP mi dostatečně vyhovoval OE, ve vistě k velké spokojenosti používám WM, je o řád lepší než OE. Mrzí mě, že není ve Win7, ta live verze, která se dá doinstalovat, je taky příšerná.

Už leta používám FireFox, a tak jsem zkoušel před časem i Thunderbird, a zas tak moc mě nenadchnul. V první chvíli jsem nepochopil nastavení účtů a složek, to až později, když jsem ho někomu na jeho žádost instaloval a konfiguroval. Jenže nějak preferuju co nejjednoduššího mailklienta a tak jsem tehdy zůstal v XP u OE a později obsah přeimportoval do novýho kompa s vistou.

 

No a hlavní problém, o kterém se tu bavíme, nejspíš tkví v tom, že programátoři museli nějak zkonit kódování, ve kterým se zobrazuje seznam mailů ve WM. Nejspíš v tom seznamu neumějí zobrazit správný znaky, když je zdroj zprávy v něčem jiném než v win-1250, např. v UTF-8...

Zkoušel jsem se dotázat u Microsoftu a tam mi bylo řečeno, že problém je v tom, že ne všechny komponenty byla zcela počeštěny a jedním z nedostatků je i sloupec, protože v detailu zprávy je všechna diakritika zobrazena OK. Největším překvapením ale bylo když jsem ztáhnul Mail Live a problém přetrvává dále :-((

ahoj mám stejný problém mám wiondows vista  používám windows mail při odesílání mi to hází tuto chybu Účet: 'altanip', Server: 'pop3.seznam.cz', Protokol: POP3, Odezva serveru: '-ERR Unknown command.', Port: 110, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 0x800CCC90, Číslo chyby: 0x800CCC18 taky to při odesílání stále znovu a znovu chce heslo a login píšu ho zprávně a windows mail to ani neweme co s tím???

Používám stejné programy jako ty a tu chybu mi to občas taky hází. Ale třeba za půl hodiny už je to v pohodě. Nevím čím to je.

Většina smtp serverů (to je to, co používáš na odesílání majl), vyžaduje jméno/heslo (obvykle stejné jako POP3 - tedy server kde si vyzvedáváš majly). Takže musíš v konfigurqaci účtu zaškrtnout zaškrtávací políčko, že SMTP používá stejné přihlášení, jako POP3. Pak ti to přestane vracet chybu. ;-)