ke stažení

Ke stažení: Jak vyvolat upgrade na Windows 10?

Windows 10 jsou oficiálně tady. Pokud patříte mezi ty uživatele, kterým Microsoft stále nenabídl přechod na Windows 10 v rámci bezplatného upgradu, je možné toto povýšení vyvolat ručně. Prostřednictvím dobře známého nástroje zahájíte stahování potřebných souborů a následně se spustí instalace operačního systému Windows 10. V případě, že chcete provést čistou instalaci, je možné si pomocí této aplikace vytvořit instalační USB klíčenku.

Zkušební verze Windows 10 ke stažení zdarma a v češtině

Leden byl ve znamení konference Microsoftu, která byla zaměřena na uživatelské novinky v rámci připravovaného systému Windows 10. Jak již bylo avizováno, po skončení konference v následujících dnech bude vypuštěno nové sestavení, které přinese většinu nových funkcí a možností, které byli na středeční tiskovce ohlášeny. To zahrnuje zejména zmenšenou nabídku Start, notifikační centrum, hlasovou asistentku Cortanu (v češtině pochopitelně ne) a také řadu drobných změn a vylepšení... Více informací se dozvíte v jednom z předchozích článků.

Zkušební verze Windows 8 ke stažení

Minulý týden došlo k uvolnění finální verze (RTM) Windows 8 na služby určené především IT profesionálům MSDN a TechNet. Ke stažení jsou všechny jazykové mutace, které finální Osmičky budou podporovat, tedy včetně češtiny, 64-bitová i 32-bitová verze a všechny dostupné edice - základní Windows 8, nejvyšší maloobchodní Windows 8 Pro a podniková Windows 8 Enterprise.

Typ článku:

Zkušební verze Microsoft Office 2013 ke stažení

Microsoft 16. července 2012 na konfrenci v San Franciscu představil novou verzi kancelářského balíku Office. Zde zaznělo několik novinek. Nicméně většina času byla věnována tabletové podobě Office 2013 RT a dotykovým gestům a vychytávkám s tím spojených.

Typ článku:

Windows 8 Release Preview: ke stažení

Microsoft právě dnes (31. května 2012) ve večerních hodinách SEČ uvolnil ke stažení další testovací verzi svého operačního systému Windows 8. 

Typ článku:

Windows 8 - už je ke stažení!

Windows 8Pokud už netrpělivě vyčkáváte na novou verzi operačního systému Windows 8, můžete si do počítače stáhnout Preview verzi. Ta je ke stažení ve formě ISO souboru - ten pak buď vypálíte na DVD a vytvoříte si tak instalační disk, nebo jej třeba jen namapujete do virtuálního počítače.

 

Typ článku:

Windows 8 a Internet Explorer 10 ke stažení

Windows 8Nevěříte titulku? Ne, opravdu to není apríl. A nejen, že dnes máme půl století od letu prvního člověka ve vesmíru, ale nadšenci do Windows mají hned dva dárky. Jeden je oficiálně od Microsoftu, technické demo Internet Exploreru 10. O tom druhém by spíš Microsoft raději pomlčel, ale je to tak: dnes unikla jedna z raných verzí Windows 8.

Typ článku:

Windows 7 SP1 - stáhnout, nebo ne?

Windows 7 Service Pack 1V těchto dnech se vám ve Windows Update objeví servisní balíček SP1 - je to volitelná aktualizace s názvem Windows 7 Service Pack 1. Pokud náhodou máte pocit, že přináší něco nového, tak si nejdříve přečtěte tento článek o SP1 Beta - balíček je totiž zejména "jen" kumulativní záplatou. Otázka tedy je, zda jej vůbec instalovat.

Typ článku:

Internet Explorer 9 ve verzi RC ke stažení

Prohlížeč Microsoft Internet Explorer 9 už se vyvíjí docela dlouho. Už se ví, že se naprosto nedá srovnávat s předchozími verzemi, že jeho vykreslovací jádro je zcela srovnatelné s konkurencí a také vzhled jde cestou zjednodušování. Právě dnes Microsoft uvolnil po různých alfa a beta verzích verzi s označením RC.

Typ článku:

Internet Explorer 9 už je ke stažení

Internet Explorer 9Microsoft právě nyní představuje novou verzi svého prohlížeče: Internet Explorer 9. Jedná se sice jen o beta verzi, ale určitě stojí za vyzkoušení. Bohužel nelze mít nainstalovánu souběžně předchozí verzi, IE9 ji při instalaci nahradí.

Stránka ke stažení je zde

Typ článku:

Stránky

Subscribe to RSS - ke stažení