Internet Explorer 7

Ahoj mam takovy problem s Interne Explorer 7. Kdyz ho chci zapnout napise mi to hlasku ze Program Internet Explorer prestal pracovat. Nevim co s tim prosim poradte.

Jazyk:

Vítej v "klubu".  Mám Vistu 64bit a včera mi začal IE padat s hláškou "Internet Explorer přestal pracovat", hned na to se přidal Maxthon i Opera... Jinak ve skutečnosti Internet jede, ping na slušný, odesílají a přijímají se pakety. Teď browsím na netu a hledám, co s tím. 

Petr L.

Petr L.

Ahoj, tez mi zacal padat IE7 ve windows vista home premium. U me stacilo vypnout u antiviru(Norton) ochranu pro internet(konkretne Pishing filter) a pak jsem nainstaloval nove update pro vista a zapl zpet pishing filter. Uz je vse ok.

Snad to nekomu pomuze

Když se mi to stalo,stačilo odinstalovat a znovu nainstalovat antivir.U mě NOD 32.Zní to divně,ale mě to vždy pomohlo.

Taky jsem na to přišel a zkusil odinstalovat NOD32 a opětovně nainstalovat a už to běží...

Mimochodem, Internet nešel velmi zvláštně - IE 7 ani Maxthon ani Firefox ani Opera nefungovali, ale 64 bit IE 7 šel normálně. I Outlook a Thunderbird hlásili při přijímání chybu. Napadlo mě, že nejdou jen 32 bitové aplikace, ale s podivem 64 bitových se to netýká. Jediné, co kromě IE 7 64bit šlo byl NOD32. Tak jsem zkusil jedinou fungující (resp. komunikující) aplikaci NOD32 odinstalovat, a po restartu se tím vyčistila ta chybná část v registrech. Nová instalace se už zapíše korektně do registrů a je po problému.

P.S. Jakou máš Vistu? 32bit nebo 64bit?

Petr L.

Petr L.

Ano souhlasím,je to přesně tak,když se problém objeví,tak IE 64Bit funguje.