Nvidia GeForce 6600GT potíže. (Kód 43)

Ahoj mám problém a už si nevím rady. Prosím o pomoc. Při nainstalování GF 6600GT vše proběhlo normálně, karta byla rozpoznána a nainstalovala se s žádostí o restart a nejede.Instaloval jsem 175.19_geforce_winvista_32bit_international_whql.exe. Ve správci zařízení je hláška: Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43) Zkoušel jsem to několikrát, ale bez výsledku. Mnohokrát děkuji.

Poradí někdo prosím? Ve správci řešení a hlášení problému se zobrazuje hlášení: nelze načíst software ovladače. Zkoušel jsem starší i nejnovější a nic. Když do kteréhokoliv výstupu na kartě zapojím monitor, hlásí jen No signal. To prý by taky nemělo dělat i bez ovladače. Tak nevím.

Nový poznatek, kartou to není. Po vyzkoušení jiné od Gigabyte GeForce 7300GT výsledek stále stejný, se stejným problémem. Lidičky prosím poraďte. Díky

Problém je vyřešen. pro případ, že by měl někdo stejný, uvedu jak byla závada odstraněna. Základní deska je Asus M2A-MX na ní je integrovaná grafika a tak bylo třeba nastavit v Primary Video Controller z původního IGFX/PCIE/PCI na PCIE/IGFX/PCI. Potom normálně zapojit monitor do nainstalované karty v PCIE a už vše běželo jak má.

Upřesňuji, že nastavení Primary Video Controller je v Biosu.

prohledal sem cely bios a nemuzu to najit..kde to je?

diky

Je možné, že se to jen jinak jmenuje. Když jsem to hledal podle návodu na netu, tak položky názvem taky přesně neodpovídaly. Je třeba opravdu pořádně koukat a projet jednu možnost po druhé. Do Biosu jsem taky koukal asi 5x, než jem to našel.Tak hodně štěstí.

tak biosem to nebylo, mel sem smulu obdrzel sem vadnou nVidia GeForce 9800GT

Tak mám stejný problem,novej comp,jen grafika zůstala stejná (GF6800),po složení compu a nainstalování win mi hlási grafika chybu 43. Koupena nová grafika - Palit GF GTX460 Sonic Platinum.Ta běhala,ale ve hrách comp zamrzal nebo se dokonce restartoval. Ale chybu 43 nehlásila. Pujčil jsem kartu kámošovi a tomu jela bez problémů. Teď jsem kartu vrátil k sobě do compu a hlásí chybu 43. Deska je Gigabyte 790XT-USB3(rev.1.0)

nalezl jsi řešení? Já zrovna řeším to samé s tou samou sestavou :(