Kde a jak povolit automatické spouštění programů při startu

Poraďte mi prosím, kde a jak povolit automatické spouštění programů při startu. Jedná se mi o to, aby se např. program EasyTune5 k zákl. desce Gigabyte spustil automatisky při startu. Nyní se po startu snaží spustit a systém vyžaduje potvrzení spuštění. V Průzkumníku softwaru ve Windows Defenderu má tento program uvedenu klasifikaci "Dosud nezatříděno" (tlačítko "Povolit" je neaktivní - šedé).

Jazyk:

Obrázek uživatele FukitoNamura

To se ten program pta opravdu me chces spustit? :D Ne vazne jedna se o UAC ze? Naplanuj si jej do Task Scheduler zatrhni Run With Highest Privileges a mas to zadarmo!
Be Happy!

Dík. Ale prosím o návod česky. Visty mám v češtině. O UAC se asi jedná. Jinak s nima teprve začínám. Instaloval jsem je teprve včera, a tak tápu.
Obrázek uživatele FukitoNamura

Tak clovek poradi a on me jeste zdrbe! Pokut si nejsi schopen tech par slov prelozit tak mas smulu, hledej smudlo!

Nevím, kdo je u Tebe šmudla! Já poděkoval a nikoho nedrbal. Pár slov si samozřejně přeložit dokážu, ale protože mám český Visty, tak jsem to chtěl přesně. Navíc, pokud se nepletu, tak matesřkým jazykem mým i většiny diskutujících je čeština, jedná se o program, který je v české lokalizaci, a tak mi není jasné, proč si dopisovat anglicky. A abych se vyhnul hledání, tak jsem si dovolil dotázat ve fóru. Jestli se Tě to dotklo, promiň.

V klidu když jsem to neznal taky sem tady narazil na pár chytrolínu co nedelají nic jineho než že sedi u PC. Tady když potřebuješ vysvetlit co jaky pojem konkretně znamená nedozvis se to. Ale zase ti vmetou do ksichtu ze jsi amater. (A není tohle práve ten důvod, proč sis sem prisel stejne jako ja pro rady?)
Obrázek uživatele Faramir

Vypni UAC a budeš mít po problému. S UAC jsou stejně jen problémy, snad to někdy udělají funkční, ale zatím je to nepoužitelné i když myšlenka je celkem dobrá.